Kontaktuppgifter

Tveka aldrig att kontakta oss. Nedan hittar du kontaktuppgifter till våra olika anläggningar och de olika funktionerna på dessa.


Skanstull Marin

Adress

Sundstabacken 10

120 30 Stockholm

Växelnummer

Telefon: 08-556 709 00

Fax: 08-612 77 70

Öppettider

Må-fr: 10-18

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Torsdag 15/2 och fredag 16/2 stänger vi 16:30. 

 

Vill du boka visning utanför våra öppettider är du välkommen att ringa 08-556 709 00 för att boka visning!

Mailadresser

Försäljning: johan@skanstullmarin.se, victor@skanstullmarin.se,

Logistik och leveranser: leveranser@skanstullmarin.se

Verkstad: nacka@marindepan.se (via Nacka)

Ekonomi: ekonomi@skanstullmarin.se


Marindepån Dalarö

Postadress

Box 65

137 25 Dalarö

Besöksadress

Dalarö varvsväg 1

137 71 Dalarö

Växelnummer

Telefon: 08-501 501 05

Fax: 08-501 517 01

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Vill du boka visning utanför våra öppettider är du välkommen att maila peder@marindepan.se!

 

 

Mailadresser

Platschef: mattias@marindepan.se

Försäljning: peder@marindepan.se

Reservdelar och tillbehör: reservdelar@marindepan.se

Verkstad: viktor@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.dalaro@marindepan.se


Marindepån Nacka

Adress

Brantvägen 3

133 42 Saltsjöbaden

Växelnummer

Telefon: 08-556 709 11

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Vill du boka visning utanför våra öppettider är du välkommen att kontakta Niclas på niclas@marindepan.se eller 08-556 709 08!

Mailadresser

Alla frågor: nacka@marindepan.se

Försäljning: niclas@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.nacka@marindepan.se


Marindepån Roslagen

Adress

Moreviksvägen 15

760 10 Bergshamra

Växelnummer

Telefon: 0176-26 20 44

Öppettider

Må-fr: 8-17

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Mailadresser

Alla frågor: roslagen@marindepan.se

Ekonomi: ekonomi.roslagen@marindepan.se


Marindepån Bålsta

Adress

Kalmarleden 42

746 37 Bålsta

Växelnummer

Telefon: 0171-10 57 40

Öppettider

Må-fr: 8-17 (Tel)

Lö: Stängt

Sö: Stängt

Mailadresser

Alla frågor: balsta@marindepan.se

Försäljning: lars.alund@marindepan.se